Enjoy Traveling to North of Iran and Rent a Luxury Villa with Pool

Enjoy Traveling to North of Iran and Rent a Luxury Villa with Pool 01/04/2021
لذت سفر به شمال با اجاره ویلاهای لوکس و استخردار در شمال کشور

از گذشته تاکنون مناطق شمالی کشور یکی از مناطق پرطرف‌دار برای گشت‌وگذار و تفریح به شمار می‌رفته و بسیاری از خانواده‌ها با یافتن کوتاه‌ترین فرصت کوله‌بار خود را به مقصد شمال کشور جمع می‌کردند تا پس از استفاده از طبیعت زیبای جاده‌ای پر پیچ‌وخم چالوس و هراز به نقاط شمالی کشور برسند.

 همگی به‌خاطر داریم که پدران و بزرگان خانواده‌ها برای سفر به شمال به طور معمول ساعاتی ابتدایی روز را برای حرکت انتخاب می‌کردند که علاوه بر ایستادن در کنار مناطق زیبا و دیدنی جاده‌ها و صرف صبحانه و ناهار در رستوران‌ها و کافه‌های جذاب در ساعات مناسبی به مقصد برسند تا برای تهیه اقامتگاه مناسب برای خانواده خود و دوستان دچار مشکل نشوند.

در ایام گذشته برای سکونت در شهرهای شمالی افرادی که از سطح درآمدی و بودجه بالاتری برخوردار بودند با مراجعه به هتل‌ها اقدام به اجاره اتاق یا سوئیت می‌کردند که البته قیمت آنها با امکان دید منظره ساحل و دریا متفاوت بود و در بیشتر مواقع هزینه بالایی را برای مسافران در برداشت.

اما برخی دیگر که از سطح بودجه و درآمدی پایین‌تری بودند در پلاژها و یا برای" اجاره کلبه " جنگلی و ساحلی اقدام به اجاره اقامتگاه می‌کردند که در بیشتر مواقع برای به دلیل شلوغی و عدم رعایت نظافت صحیح و آرامش برای همه افراد مناسب نبود.

در چنین شرایطی برخی نیز که به دلیل محدودیت‌های خاص و قیمت بالا در هتل‌ها و عدم امنیت در پلاژها و کلبه‌ها علاقه‌ای به اقامت در آنها را نداشتند مجبور بودند تا در ورودی‌های شهر به پلاکارد به دستان اعتماد کنند و به همراه آنها به ویلاهای اجاره‌ای مراجعه کنند و پس از بازدیدهای پی‌درپی شاید محلی را برای اقامت خود پیدا می‌کردند که در بسیاری از مواقع متناسب با خواسته و نیاز آنها نبود.

در چنین شرایطی با ارزیابی نیاز مسافران و گردشگران به تهیه اقامتگاه مناسب، امن و آرام وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها به حوزه اجاره و رزرو اقامتگاه‌های مطلوب وارد شدند تا اقشار مختلف جامعه بدون دغدغه تهیه اقامتگاه مطلوب برای خود و خانواده سفری جذاب و فرح‌بخش را آغاز کنند.

در حال حاضر مسافرانی که علاقه‌مند به برخورداری از فضایی اختصاصی در کنار ساحل زیبای دریای خزر به همراه خانواده و دوستان خود هستند نیز این امکان را یافته‌اند که با استفاده از وب‌سایت و پلتفرم اتاقک به مشاهده تصاویر واقعی از ویلاهای ساحلی، جنگلی و حتی استخردار بپردازند و پس از تطبیق آن با خواسته‌های خود اقدام به " اجاره ویلای ساحلی در شمال "کرده و طلوع و غروب زیبای ساحل را از ویلای خود مشاهده کنند و خاطراتی زیبا و به‌یادماندنی را برای خود، خانواده و دوستان به ثبت برسانند.

اما با توجه به سلیقه متفاوت مسافران و گردشگران با اتاقک امکان اجاره ویلا در عروس شهرهای ایران نیز فراهم شده و علاقه‌مندان به طبیعت زیبا و فرح‌بخش رامسر نیز می‌توانند تنها با چند کلیک ساده به راحتی به مشاهده ویلاهای اجاره‌ای زیبا در رامسر پرداخته و با تصور خود در آن قبل از سفر اقدام به اجاره ویلای استخردار در رامسر بپردازند و پس از رسیدن به مقصد با استقرار در اقامتگاه خود ضمن استفاده از استخر با منظره جنگل حس و حال سفری لوکس و به‌یادماندنی را داشته باشند.

از آنجا که همیشه یکی از مشکلات مسافران و گردشگران تهیه ویلای استخردار و لوکس در شمال و به‌خصوص رامسر با رعایت اصول بهداشتی و امنیت کامل بوده است مسافران دیگر با اجاره ویلای ساحلی موردنیاز خود در شمال و حتی ویلای استخردار در رامسر از اتاقک نگرانی را دراین‌رابطه نخواهند داشت زیرا اتاقک شرایطی را ایجاد کرده که مسافران و گردشگران علاوه بر پرداخت هزینه‌های منطقی برای اجاره اقامتگاه خود می‌توانید، اتاقک شرایطی فراهم کرده است که شما عزیزان بتوانید "اجاره ویلا تمیز" و ضدعفونی داشته باشید و با انتخاب ویلای خود از بخش اقامتگاه‌های پاک در این سامانه از رعایت اصول بهداشتی و نظافتی اقامتگاه خود اطمینان یافته و با توجه به روزهای پراسترس کرونا سفری آرام را با سلامت کامل داشته باشند.

درحالی‌که برخی از ویلاهای اجاره‌ای ساحلی و استخردار ممکن است از شهر فاصله داشته باشد فعالان پلتفرم اتاقک این امکان را ایجاد کرده‌اند که مسافران و گردشگرانی که اقدام به اجاره ویلای ساحلی و اجاره ویلای استخردار از اتاقک می‌کنند در صورت نارضایتی از اقامتگاه خود و حتی مشکلی در آن با تماس با واحد پشتیبانی این سامانه اطلاعات لازم را منعکس کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن رضایت مسافران جلب شود به همین دلیل به‌صراحت می‌توان گفت که ورود دانش و فناوری به حوزه اجاره آنلاین اقامتگاه همچون سایر کشورهای پیشرفته یکی از نیازهای کشور بوده که خوشبختانه این دغدغه نیز مرتفع شده و مسافران با استفاده از آنها با آرامش سفر خود را آغاز می‌کنند.

 

Get the mobile app!

Our app has all your booking needs covered: Secure payment channels, easy 4-step booking process, and sleek user designs. What more could you ask for?